BASIN BÜLTENLERİ
9. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar Ve Kongresi Başlıyor
Tarih: 08 Aralık 2015 Salı 16:36

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi için İzmir’in yeni fuar alanı fuarizmir’de 2 numaralı holde Bodrum standı kuruluyor. Bodrum Ticaret Odası (BODTO) standa tüm Bodrumluları ve Bodrum severleri davet ediyor. 10- 13 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda Bodrum standını ziyaret etmeyi unutmayın!

Bodrum Standı Açılış Kokteyli 10 Aralık Perşembe, Saat 16.00’da
Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ve İZFAŞ / İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür Ve Sanat İşleri A.Ş ortaklığıyla 9.kez 10-13 Aralık 2015 tarihleri arasında fuarizmir /Gaziemir’de gerçekleşecektir. Fuarın, Yeni Fuar Alanı’na taşınmasıyla birlikte etkinlik bu yıl iki katı daha büyük bir alanda gerçekleşecektir. Bodrum standının açılış kokteyli, sürpriz sunumlarla 10 Aralık Perşembe günü, saat 16.00’da, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’un ev sahipliğinde gerçekleşecektir.  

“30 Ülkeden 902 Katılımcı Firma - 67 Ülkeden 28.073 Ziyaretçi”
Turizm Sektöründeki Eşsiz  İş Fırsatları Bu Fuarda!  Kaçırmayın!

Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir, 2015 senesinde yeni fuar alanında daha büyük bir alanda 1000’nin üzerinde firma ve her yıl artan yurtdışı katılımıyla  büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam edecektir. Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacaktır. Gerek yurtiçinde gerekse de uluslararası katılımcı ve ziyaretçilere tanıtımınız; yeni işbirlikleri gerçekleştirmeniz ve var olan ilişkilerinizin geliştirilmesi adına  fuarımıza katılımınız son derece faydalı olacaktır. Bodrum standında, BODTO tarafından özellikle iş toplantılarına platform oluşturma amacı güdülmektedir.

Ayrıntılı bilgi için, http://www.travelturkeyexpo.com/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaret Saatleri: 10-12 Aralık 2015: 10.00-18.30,

                              13 Aralık 2015: 10.00-17.30

Diğer Basın Bültenleri