DENT HALİKARNAS BODTO ÜYELERİNE İNDİRİMLİ

T.C. Bodrum Ticaret Odası ile Dent Halikarnas Özel Sağlık Hizmetleri Şirketi arasında 4 Ağustos Cuma günü protokol imzalandı. Anlaşma çerçevesinde BODTO çalışanlarının, Organ Üyelerinin ve Odaya kayıtlı üye firmaların sahipleri ile birinci derece yakınlarının kurumun üyesi olduklarını kimlik belgesi ile bildirmeleri durumunda muayene ve panoramik röntgen çekiminden ücretsiz faydalanabilecekleri ayrıca tedavi hizmetlerinde güncel liste fiyatları üzerinden %15 indirim elde edecekleri açıklandı.

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Eğitim ve sağlık konularında süregelen sözleşmelerimiz kapsamında son olarak Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile anlaştık, böylece üyelerimiz ücretsiz muayene, ücretsiz panoramik röntgen ve tedavi ücretlerinde %15 indirim hizmeti alabilecekler; üstelik üyelerimizin 1. derece akrabalarının da bu hizmetten faydalanmasını sağlıyoruz. Bu tip girişimlere içinde üye faydası olduğu sürece sıcak bakmaya devam edeceğiz.” dedi.

Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Konacık Mahallesi, Atatürk Bulvarı 203 numarada, Pazartesi-Cumartesi günlerinde 09.00-20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Kliniğe gitmeden önce randevu alınarak bu sırada Oda üyesi olunduğunun bildirilmesi tavsiye ediliyor. 

http://www.bodto.org.tr/ sitesinden 16.01.2019 tarihinde yazdırılmıştır.