BODTO Haberleri
“ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” KUTLAMA MESAJI
Değerli Üyelerimiz,
10.01.2018 10:22

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

 

 

Bodrumlu gazetecilerin, gece gündüz demeden büyük özveriyle çalıştıklarına ve turizm sektörü başta olmak üzere, yarımadadaki tüm sektörlerin başarıya ulaşmasına katkı sağladıklarına dikkat çeken Mahmut Serdar Kocadon, “Basın toplumun temel taşlarından biridir. Yaşadığımız bu iletişim çağında da basının bilgi kirliliği yaratmadan halkı tarafsızca bilgilendirmesi gerekir. Şüphesiz ki etik değerlerine bağlı Bodrum basınımız bunu gerçekleştiriyor. Kendilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bodrum Ticaret Odası olarak içtenlikle kutluyoruz.” dedi.

 

Sadece bugün değil her gün basına, basının haber alma hakkına saygı duyulması gerektiğini vurgulayan Kocadon, “Bodrum Ticaret Odası olarak birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz ve zaman zaman basınımızı da bu etkinliklere davet ediyoruz, gerek etkinliklerimize gerekse basın bültenlerimize gösterdikleri ilgi için basın mensuplarına teşekkür ederiz.” dedi.