Toplam 526 firma bulunuyor.
İş Tanımı
Sanal Fuar : Firma Tanıtımı
EGE BAKIM HİZMETLERİ İNŞAAT DEKORASYON TUR. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Sektör : DAYANIKLI TÜKETİM, KIRTASİYE SEKTÖRÜ
İlçe/Belde : Muğla/Bodrum

EGE BAKIM HİZMETLERİ İNŞAAT DEKORASYON TURİZM VE TİCARET LTD.ŞTİ ;

2000 yılından beri Bodrum Yarımadası ve Istanbul genelinde, konutlara periyodik bakım, tamir,tadilat/ dekorasyon hizmetleri veren tüzel bir kuruluştur.

Müşteri memnuniyetini esas alan EGE BAKIM , hizmetlerini iyi yapılandırılmış idari ve teknik personeli ile, yapmış olduğu işin bilinci ve sorumluluğuna özen göstererek sürdürmektedir.

 

HİZMET ALANLARIMIZ :

 

PERİYODİK BAKIM SERVİSİ :

Genellikle belirli dönemlerde kullanılan yazlık konutların, gerek iklim gerekse altyapı yetersizliklerinden kaynaklanan sorunlarına, periyodik kontrollerle zamanında müdahale etmek ve tatil için Bodrum'a gelen üyelerimizin gereksiz zaman ve maddi kayıplara yol açan  tüm problemlerine çözüm getirmek amacıyla kurulmuştur. Konut Periyodik Bakım hizmetleri; mevcut elektrik ve su tesisatları, ahşap doğrama ve aksamları, iç ve dış cephe boyaları gibi bir çok kontrol noktasının aylık düzenli periyotlarla check edilerek sistemin sorunsuz çalışmasına yöneliktir. Üyelik sistemi ile çalışan servisimizde, farklı talep ve ihtiyaçlara göre hizmet seçenekleri bulunmaktadır.

Ayrıca üyelerimizin havaalanı transferleri, alışveriş, çiçek gönderme, ilaçlama, ev temizlik, nakliye, resmi daire takip işlemleri gibi pek çok konudaki talepleri de koordine edilmektedir.

 

ACİL USTA SERVİSİ

Elektrik ve sıhhi tesisat hizmetlerini kapsamaktadır. Servisimiz, sadece üyelerimizin taleplerine cevap vermekte olup, standart tamir-bakım kriterlerine uygun hizmet vermektedir. EGE BAKIM, aynı zamanda uluslararası bir yardım kuruluşu olan Mapfre Assistencia Türkiye temsilcisi TUR ASSİST SERVİS LTD.ŞTİ.  Bodrum yarımadası servis noktasıdır.

 

EV YARDIM SERVİSİ

Elektrik tesisat, sıhhi tesisat, izolasyon, ısıtma-soğutma, ahşap işleri, boya, zemin ve duvar döşeme / kaplama işleri, bina tadilat, dekorasyon, inşaat hizmetlerini kapsamaktadır. 

 

EGE BAKIM , hizmet sektöründe ihtiyaç duyulan yeni yardım ürünleri konusunda da, sizlerde gelecek ek taleplere etkin ve sürekli biçimde katkıda bulunmaya hazırdır.

 

Birlikteliğimizin sürekli ve kalıcı olması dileklerimizle saygılarımızı sunar, ayrıntılı bilgi için Oasis Merkez Ofisimizi aramanızı veya www.egebakim.com  adresine başvurmanızı rica ederiz.

 

Teşekkürlerimizle.

 

M. Ersin Roylas

Genel Koordinatör

Firma Bilgileri
Yetkili Kişi M. ERSİN ROYLAS
Sektör DAYANIKLI TÜKETİM, KIRTASİYE SEKTÖRÜ
İş Tanımı MOBİLYA SATIŞ, BAKIM, AKSESUAR
Ticaret Sicil No 4203
Oda Sicil No 3895
İşletme Türü Limited Şirketi
Tescil Tarihi 2001-03-27
Ticaret Sicil Gazetesi Tarih ve Sayısı 4.4.2001 ,TSGSAYI = 5267
Tescilli Adres KIBRIS ŞEHİTLERİ CD. OASİS AL.VER.KÜL.VE EĞ.MERK NO:83 / Z-88 48400
Vergi Dairesi BODRUM
Vergi Numarası 3250205972
Faaliyet Alanları EV YARDIM SERVİSİ EV TAMİR, DEKORASYON VE PERİYODİK EV BAKIM HİZMETLERİ
Kuruluş Yılı 2001
İletişim Bilgileri
İlçe/Belde Muğla / Bodrum
İletişim Adresi KIBRIS ŞEHİTLERİ CD. OASİS AL.VER.KÜL.VE EĞ.MERK NO:83 / Z-88 48400
Posta Kodu 48400
E-Mail info@egebakim.com
Web Adresi http://www.egebakim.com
Telefon Numarası 0 252 317 23 47
GSM Numarası 0 532 676 93 64
Faks Numarası 0 252 317 22 93