Toplam 526 firma bulunuyor.
İş Tanımı
Sanal Fuar : Firma Tanıtımı
ÖZEL T.A.B.S. KARİYER OKULU
Sektör : HİZMET SEKTÖRÜ
İlçe/Belde : Muğla/Bodrum
*İndirim: %50

Genç nüfus ve İstihdam… Ülkemizin en büyük sorunlarından birisi… Türkiye’nin dünyaya açılan pencerelerinden biri olan Bodrum, Bodrum Yarımadası ve hinterlandında yaşayan genç nüfusun, mevsimsel talepten dolayı sezon dışı işsiz kaldığı, bir çoğunun hiç iş bulamadığı, işverenin eğitimli personel araması gerçekleri karşısında, ÖZEL T.A.B.S KARİYER VE SANAT OKULU adıyla yeni oluşumumuz, meslek edindirme kursları başlatacaktır. Kurslar, yoğun, kısa süreli, amaca yönelik programlar olup, her biri konusunda uzman eğitimciler tarafından uygulanacak…

Uluslar arası talep ve yörenin özellikleri göz önüne alınarak, ilk etapta, en çok talep olan iş dalları için sertifikalı personel yetiştirilecektir.

 Ayrıca artık bir dünya dili olan İngilizce’ de, yıllardır Bodrum’da faaliyetini başarıyla sürdüren kardeş kuruluşumuz Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Bodrum Temsilciliği kursiyerlerin hizmetinde olacaktır.

Başlangıçta sunulacak kurslar arasında, Halkla İlişkiler, Uluslar arası Kruvaziyer yolcu gemilerine Personel Yetiştirme, Satış ve Pazarlama, Otelcilik- Servis Elemanı Eğitimi, Ön Büro gibi disiplinleri sayabiliriz. Bilgisayar Microsoft Ofis programları, Emlak Danışmanlığı gibi konularda eğitim de planlama aşamasındadır.

Misyonumuz, ülkemizin istihdam sorununa çözüm bulmaya ve turizme katkıda bulunmak, dünya arenasında iş bulabilecek, eğitimli personel yetiştirmektir.

Firma Bilgileri
Yetkili Kişi SİMİN SUNGUR
Sektör HİZMET SEKTÖRÜ
İş Tanımı DERSHANELER, KURSLAR
EĞİTİM KURUMLARI
ORGANİZASYON & GÖSTERİ
Ticaret Sicil No 8497
Oda Sicil No 7940
İşletme Türü Limited Şirketi
Tescil Tarihi 2009-08-12
Ticaret Sicil Gazetesi Tarih ve Sayısı 26.08.2009 - 7384
Tescilli Adres ESKİÇESME MAH CAFERPASA CAD NO:67/9 48400 BODRUM- MUĞLA
Vergi Dairesi BODRUM
Vergi Numarası 3870963979
Faaliyet Alanları UZMANLIK VE KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI KURSLARI:SATIŞ PAZARLAMA, HALKLA İLİŞKİLER TURİZM SEKTÖRÜNE YÖNELİK MESLEK EDİNDİRME KURSLARI ( ÖN BÜRO VE RESEPSİYON ELEMANI , SERVİS ELEMANI, KAT HİZMETLERİ ELEMANI) HOBİ VE SANAT KURSLARI: TİYATRO, RESİM, FOTOGRACILIK, DİKSİYON KURSLARI
Kuruluş Yılı 2012
İletişim Bilgileri
İlçe/Belde Muğla / Bodrum
İletişim Adresi ESKİÇESME MAH CAFERPAŞA CAD KARAKAYA PLAZA NO:67/8 BODRUM / MUĞLA
Posta Kodu 48400
E-Mail bodrum@tabsturkey.com
Web Adresi http://www.tabsturkey.com
Telefon Numarası 0 252 316 04 40
Faks Numarası 0 252 316 92 02