Toplam 526 firma bulunuyor.
İş Tanımı
Sanal Fuar : Firma Tanıtımı
Bosay Gayrimenkul Yönetimi Danışmanlık İnşaat Turizm Ticaret Ltd. Şti.
Sektör : FİNANS KURULUŞU, KOOPERATİF SEKTÖRÜ
İlçe/Belde : Muğla/Bodrum
*İndirim: %10
Bosay Gayrimenkul Yönetimi ve Danışmanlık Limited Şirketi Bodrum yarımadasında yerli ve özellikle yabancı uyruklu ev sahiplerin birarada oturdugu sitelerin, villaların ve apartmanların yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.
 
Artık yerleşim birimlerinin profesyonel kadrolarca yönetilmesi kaçınılmaz ve tartışma götürmeyen bir olgudur. Bosay Gayrimenkul Yönetim ve Danısmanlık Şirketi, şirketler gurubumuza dahil olan Bosay Travel A.Ş. Ve Bosay Sigorta Ltd Şti. ile birlikte profesyonel eğitimli İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Türkçe bilen personeli, güçlü altyapısı, teknik donanımı, deneyimi, hukuksal birikimi ile yıllardır bu hizmeti başarı ile vermektedir.

Bodrum Yarımadasında sürekli gelişen ve değişen ekonomik ve sosyal şartlar sonucu yerleşim anlayışı hızla değişmiş ve farklı uyruktan insanların birlikte otrudugu çok birimli villa ve apartkentler ortaya çıkmıştır. Yönetim ve işletiminde mutlak profesyonelliğe ihtiyaç duyan bu birimler, amatörce idare edilmeleri halinde içinden çıkılmaz sorunlarla karşı karşıya kalmakta ve sonuçta büyük rant kaybına sebep olmaktadır.

Sürekli yetkili kontrol personelimizce taranan yerleşim birimlerimizde sönen ampülden, kapanmayan kapıya, çalmayan zilden, havuzun bakımına kadar gereken hizmet en kısa süre içerisinde verilmektedir.

Kat maliklerimizin aldığı kararlar doğrultusunda, keyfiyet olmaksızın, her yerleşim biriminde kat maliklerimizden oluşturduğumuz komisyonların araştırma ve değerlendirmesi sonucu yüklenici firmaların belirlenmesiyle, bakım ve onarım işlerinin yerinde, zamanında ve gerekli standartlarda yapılması sağlanarak, yerleşim birimlerimizin artı değer kazanması sağlanmaktadır. Kuruluşumuzca yönetilen yerleşim birimlerinde yönetimsel sorunların ortadan kalkması ile insan ilişkileri de arzu edilen boyuta çıkmaktadır. Uyguladığımız sistem ile sakinlerimiz aidatlarını düzenli olarak ve aksatmadan yatırmaktadırlar. Sistemimiz gereği; aidat ödeyen ve ödemeyen arasındaki denge; uygulanan yasal %10 faiz ve gerektiğinde icra işlemi ile kurulmaktadır. Böylelikle aidatlarını düzenli ödeyen sakinlerimiz mağdur edilmemektedir. % 10 faiz uygulaması bina bütçesine ek katkı sağlamaktadır.

Genel kurul toplantılarının organize edilmesinden tutunda, aidatların toplanması, çevre ve peyzaj bakımı, havuzun, asansörün ilgili mevzuat hükümleri ile zorunlu kriterlere sahip olması, insan sağlığı ve güvenliği ön planda olmak üzere yönetmeliklere uygun işletilmesi, binalardaki yapısal sorunlar ile tamirat - tadilat gibi problemler yine firmamız sorumluluğunda hızlı, ekonomik ve güvenceli olarak yapılmakta / yaptırılmaktadır.

Villa, apartman / site de oturulmayan zamanlarda, çoğunlukla kış aylarında yine firmamız yönetimi altındaki konut ve işyerlerinin sigorta işlemleri, bakımı, havalandırılması, elektrik, su tesisat problemi gibi yapısal bakım ve onarımları yine yerine getirilmekte (yıllık bakım anlaşması yapılması halinde), elektrik, su, telefon ve vergilerin ödenmesi gibi . Yönetimimiz altındaki site / villalardaki yaşayanlara bütün bu hizmetler firmamız güvencesi altında sunulmaktadır.  Ayrıca; yetki verildiği takdirde, konutların kiralanması konularında da gerçekçi, uzman kadrosunun bilimsel
çalışmalarından faydalanabilirsiniz.
Firma Bilgileri
Yetkili Kişi Murat YÜCEL
Sektör FİNANS KURULUŞU, KOOPERATİF SEKTÖRÜ
Ticaret Sicil No 6743
Oda Sicil No 6255
İşletme Türü Limited Şirketi
Tescil Tarihi 2010-08-12
Tescilli Adres Atatürk Bulvarı, Sabri Kaptan İş Merkezi, 2-A 48400 Konacık - Bodrum
Vergi Dairesi Bodrum
Vergi Numarası 1800422795
Faaliyet Alanları Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi, Villa Yönetimi, İşletme Hizmetleri, Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri, Villa Kiralama Hizmetleri, Expertizlik Hizmetleri.
Kuruluş Yılı 2006
İletişim Bilgileri
İlçe/Belde Muğla / Bodrum
İletişim Adresi Atatürk Bul. Sabri Kaptan İş Mer. 2-A Konacık-Bodrum
Posta Kodu 48400
E-Mail info@groupmrt.com
Web Adresi http://www.groupmrt.com
Telefon Numarası 0 252 363 83 73
GSM Numarası 0532 340 51 95